Sail <bambarbya.kirgudu@gmail.com> Wrote in message:r > Kaip tik savaitgalį tvirtinau 4 modulius ant 45 laipsnių stogo. Nu nėr ten jau kad būtų visiškai blogai. Nepatogu, posunkiai, bet per pusdienį viską padariau ir prijungiau.Dėl kabinimo balkone, pažiūrėjus koks šanchajus būna senuose namuose - ten manau giliai vienodai visiems. Ne blogiau nei koks balkonų stiklinimas.Jei naujos satybos, tada taip, ten visiems viskas ką daro kaimynai bus blogai.On 2026-06-16 10:02, foonia wrote:> Kakokia chuinia cia surasyta, dabar tas 800w reikalas jau vadinasi> mobili o ne balkonine elektrine? Kaip viska ant savo sprando sutampes i> kaima ant stogo galiu pasakyt nx. ta mobiluma, ypac bandant pakret> modulius i daugiau nei 2 m aukti. Su saules miduliais nepatogumas tas kad juos sunku prie remo pririst ir uztempt, labai mazos skyles, idealu butu kelt turint heavy duty prielipas kaip stiklu paketams naudoja. O del daugiabucio - viskas priklauso nuo pirmininko ir bendrijos durnumo, vienur matai uz langu kondiskiu blokus sukabintus, kitur tik balkone ant grindu. -- foonia ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html