A-76 - 30 kapeikų litras, AI-92 - 40 kapeikų litras. Pigu ar brangu, bet valytojos alga tuo metu buvo 70 rublių (minimali alga tuo metu). 10 rublių - 25 litrai benzino. 2,5 * 70 - 175 litrai už valytojos algą per mėnesį. Dabar 1,5 eur maždaug galima lyginti su 15 kapeikų. Kadaise fabrikuose ITD gaudavo apie 120 rublių į rankas. Nevertino inžinierių darbo ruskiai. 2026-01-07 17:43, foonia rašė: > Bronco <TRINTI_bronco.mail@gmail.com> Wrote in message:r >> On 2026-01-07 08:57, wiza wrote:> O benzinas tada dar pigus buvo, tik po blokados pradėjo brangti. O variklis 2.8, tais laikais žvėris ir srėbė benziną kibirais, bet vis tiek, teko dar 4 metus važinėti.Nebuvo tais laikais pigus benzinas. Tais laikais benzinas buvo pigus tik tuo vertinimu, jei sutarsime, jog ir žolė buvo žalesnė ;) > > Ne veltui dare sovietneciu visokias nesamones kaip kompresijos mazinimas pakisant papildomas galvos tarpines kad vazinet ant pigesnio 76 benzo. Palyginimui uz vidutine alga dabar iseina apie 1000L benzo, sovietmecio pabaigoje - apie 400L.