On 2026-01-06 11:20, wiza wrote: > Vieną iš pirmųjų naudotų, kažkur tuo metu, dar buvo rubliai, parsivariau irgi Opel bet jau Senator Kažką čia svaigsti. Tais laikais Lietuvoje būdavo tik du Opel modeliai - Opel Cadet ir Opel Remont :]