Tomas <t@t.lt> Wrote in message:r > On 1/7/26 5:43 PM, foonia wrote:> Bronco <TRINTI_bronco.mail@gmail.com> Wrote in message:r>> On 2026-01-07 08:57, wiza wrote:> O benzinas tada dar pigus buvo, tik po blokados pradėjo brangti. O variklis 2.8, tais laikais žvėris ir srėbė benziną kibirais, bet vis tiek, teko dar 4 metus važinėti.Nebuvo tais laikais pigus benzinas. Tais laikais benzinas buvo pigus tik tuo vertinimu, jei sutarsime, jog ir žolė buvo žalesnė ;)> > Ne veltui dare sovietneciu visokias nesamones kaip kompresijos mazinimas pakisant papildomas galvos tarpines kad vazinet ant pigesnio 76 benzo. Palyginimui uz vidutine alga dabar iseina apie 1000L benzo, sovietmecio pabaigoje - apie 400L.Bet koks benzinas buvo, su švinu ! Uztat gerai sutepdavo voztuvus! :-) -- foonia ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html