Aš lyginu ne su dabartinėmis kainomis, o su su laiku po 4 metų Senatoriaus naudojimo ir litų pradžia On 2026-01-07 22:22, Bronco wrote: > On 2026-01-07 17:43, foonia wrote: >> Palyginimui uz vidutine alga dabar iseina apie 1000L benzo, >> sovietmecio pabaigoje - apie 400L. > > Būtent.