Sakau tau, tai buvo prieš pat vagnorkių įvedimą, maždaug 91 metai pavasaris. Tu neįsivaizduoji kokių pasiūlymų parduoti susilaukdavau - navaras x3, tačiau žmona sakė: - tik per mano lavoną, nes ji norėjo atrodyti kaip ponia ir neleido parduoti. O benzinas tada dar pigus buvo, tik po blokados pradėjo brangti. O variklis 2.8, tais laikais žvėris ir srėbė benziną kibirais, bet vis tiek, teko dar 4 metus važinėti. On 2026-01-07 00:58, Bronco wrote: > On 2026-01-06 11:20, wiza wrote: >> Vieną iš pirmųjų naudotų, kažkur tuo metu, dar buvo rubliai, >> parsivariau irgi Opel bet jau Senator > > > Kažką čia svaigsti. Tais laikais Lietuvoje būdavo tik du Opel modeliai - > Opel Cadet ir Opel Remont :]