Vieną iš pirmųjų naudotų, kažkur tuo metu, dar buvo rubliai, parsivariau irgi Opel bet jau Senator On 2026-01-06 09:40, foonia wrote: > Beje pirmas naujas vakarietiskas auto parduodamas Lietuvoje po 1990 buvo raudonas Opel Cadett sedanas 🙂