Bronco <TRINTI_bronco.mail@gmail.com> wrote: > On 2026-01-06 11:20, wiza wrote: >> Vieną iš pirmųjų naudotų, kažkur tuo metu, dar buvo rubliai, parsivariau >> irgi Opel bet jau Senator > > > Kažką čia svaigsti. Tais laikais Lietuvoje būdavo tik du Opel modeliai - > Opel Cadet ir Opel Remont :] > Opel Remont ir Opel Kaput buvo.