On 2026-01-07 08:57, wiza wrote: > O benzinas tada dar pigus buvo, tik po blokados pradėjo brangti. O variklis 2.8, tais laikais žvėris ir srėbė benziną kibirais, bet vis tiek, teko dar 4 metus važinėti. Nebuvo tais laikais pigus benzinas. Tais laikais benzinas buvo pigus tik tuo vertinimu, jei sutarsime, jog ir žolė buvo žalesnė ;)