wiza <NO_SPAM_vytautas59@inbox.lt> Wrote in message:r > Vieną iš pirmųjų naudotų, kažkur tuo metu, dar buvo rubliai, parsivariau irgi Opel bet jau SenatorOn 2026-01-06 09:40, foonia wrote:> Beje pirmas naujas vakarietiskas auto parduodamas Lietuvoje po 1990 buvo raudonas Opel Cadett sedanas 🙂 Kad jau apie zopelius - sovietmeciu Vilniuje makalavosi rusu is Vokietijos pasivogtas Opel Admiral, nu blyn ispudingas aparac: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Opel_Admiral_A_%281937-39%29_%2836942627715%29.jpg -- foonia ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html