sarasforever <sarasforever@gmail.com> wrote: > na jo...esu stipriai atitrukes...:) zinojau tik plieninius kegus.. Pasiklausinėk baruose. Tik atsargiai ardyk. Juose slėgis geras būna. https://www.reddit.com/r/ANormalDayInRussia/comments/1mw6kas/explosive_beer_keg_full_video/ > > "Zhiniukas" <nera@mailo.net> wrote in message > news:10vuqfb$14amr$1@news.rkm.lt... >> sarasforever <sarasforever@gmail.com> wrote: >>> oba...alu 19 ltr plastike? o cia koki :) >> >> 19 l tik vanduo ofiso planktonui. Tikriems vyrams alus būna 35 litrų >> plastike. >> >> Tokie. Būna ir skaidrūs: >> >> https://vrservisas.lt/alaus-statines/pet-statines/145-vienkartinio-naudojimo-20-35l-pet-kegai.html >> >>> >>> "Zhiniukas" <nera@mailo.net> wrote in message >>> news:10vtr06$13g6p$1@news.rkm.lt... >>>> wiza <NO_SPAM_vytautas59@inbox.lt> wrote: >>>>> Ar egzistuoja mini šiltnamiai arba gaubtai vienam augalui, pavyzdžiui >>>>> čili pipirams? Reikia kad būtų maždaug metro aukščio ir pusę metro >>>>> pločio ir kad jį galima būtų lengvai nuimti palaistyti augalą ir vėl >>>>> uždėti. Nupjovus dugną, tiktų ir dideli geriamo vandens bambaliai, bet >>>>> kur jų gauti, pageidautina naudotų? >>>>> >>>> >>>> Baruose paklausinėk. Dabar panašiuose bambaliuose alų pristatinėja. Ir >>>> jie >>>> yra vienkartiniai. >>>> >>> >>> >> >> >> > >