na jo...esu stipriai atitrukes...:) zinojau tik plieninius kegus.. "Zhiniukas" <nera@mailo.net> wrote in message news:10vuqfb$14amr$1@news.rkm.lt... > sarasforever <sarasforever@gmail.com> wrote: >> oba...alu 19 ltr plastike? o cia koki :) > > 19 l tik vanduo ofiso planktonui. Tikriems vyrams alus būna 35 litrų > plastike. > > Tokie. Būna ir skaidrūs: > > https://vrservisas.lt/alaus-statines/pet-statines/145-vienkartinio-naudojimo-20-35l-pet-kegai.html > >> >> "Zhiniukas" <nera@mailo.net> wrote in message >> news:10vtr06$13g6p$1@news.rkm.lt... >>> wiza <NO_SPAM_vytautas59@inbox.lt> wrote: >>>> Ar egzistuoja mini šiltnamiai arba gaubtai vienam augalui, pavyzdžiui >>>> čili pipirams? Reikia kad būtų maždaug metro aukščio ir pusę metro >>>> pločio ir kad jį galima būtų lengvai nuimti palaistyti augalą ir vėl >>>> uždėti. Nupjovus dugną, tiktų ir dideli geriamo vandens bambaliai, bet >>>> kur jų gauti, pageidautina naudotų? >>>> >>> >>> Baruose paklausinėk. Dabar panašiuose bambaliuose alų pristatinėja. Ir >>> jie >>> yra vienkartiniai. >>> >> >> > > >