oba...alu 19 ltr plastike? o cia koki :) "Zhiniukas" <nera@mailo.net> wrote in message news:10vtr06$13g6p$1@news.rkm.lt... > wiza <NO_SPAM_vytautas59@inbox.lt> wrote: >> Ar egzistuoja mini šiltnamiai arba gaubtai vienam augalui, pavyzdžiui >> čili pipirams? Reikia kad būtų maždaug metro aukščio ir pusę metro >> pločio ir kad jį galima būtų lengvai nuimti palaistyti augalą ir vėl >> uždėti. Nupjovus dugną, tiktų ir dideli geriamo vandens bambaliai, bet >> kur jų gauti, pageidautina naudotų? >> > > Baruose paklausinėk. Dabar panašiuose bambaliuose alų pristatinėja. Ir jie > yra vienkartiniai. >