Tai suaugęs darytų kaip žmogus, o vaikams visaip pasitaiko :D Konstrukcija gera :) On 6/18/2026 1:29 PM, shadow wrote: > Shadowed <shadowed@bk.ru> Wrote in message:r >> Už durelių turiu stalčių, kai jis išvažiuoja būna braukia per atidarytas dureles. > > - jei stalcius traukiamas neatidarius dureliu iki galo - ipratimo/mentaliteto klausimas. Ivairiausiu spalvu, matmenu 'veltininiu' klijuojamu paduku/juosteliu pilnos prekyvietes - kazkiek pades. > Bet jei atidarius dureles iki galo vis vien braukiasi - konstrukcine beda. Lankstu puseje begeliai montuojami su distancijom. Aisku ir stalcius siek tiek siauresnis turetu buti. Tokiu atveju tos priemones tarnaus trumpai >