Shadowed <shadowed@bk.ru> Wrote in message:r >Už durelių turiu stalčių, kai jis išvažiuoja būna braukia per atidarytas dureles. - jei stalcius traukiamas neatidarius dureliu iki galo - ipratimo/mentaliteto klausimas. Ivairiausiu spalvu, matmenu 'veltininiu' klijuojamu paduku/juosteliu pilnos prekyvietes - kazkiek pades. Bet jei atidarius dureles iki galo vis vien braukiasi - konstrukcine beda. Lankstu puseje begeliai montuojami su distancijom. Aisku ir stalcius siek tiek siauresnis turetu buti. Tokiu atveju tos priemones tarnaus trumpai -- shadow