On 26/12/2025 18:23, tranzoo wrote: > klydau. Na, bent jau dėl kugos neklydai ;-) S. > > On 26/12/2025 16:23, eSSas wrote: >> On 26/12/2025 17:20, tranzoo wrote: >>> On 26/12/2025 15:14, ManXP wrote: >>>> Taip, turi ir būstinę Europoj. Bet net softą kinija gamina, kas man >>>> ir būtų didžiausia problema >>>> >>>> On 2025-12-26 13:03, tranzoo wrote: >>>> >>>>>> >>>>> tas kinijos gamintojas isikures Geteborge. >>>> >>> >>> juos cia ir gamina. >>> anyway - ju pardavimo modelis - nuoma, taip kad px kaip ten >>> patikimumas po kazkiek laiko. dabar jie kaip ir pardavineja. matyt >>> nepaejo :D >>> >>> -- >>> T >>> ps mano nuomone pirkti kinietiska produkta yra kvaila. iskaitant volvo. >> >> A xuli tu prieš ~metus stūmei būtent lyncą kaip kažką gero, beveik >> volviško? >> >> S. >