On 26/12/2025 17:20, tranzoo wrote: > On 26/12/2025 15:14, ManXP wrote: >> Taip, turi ir būstinę Europoj. Bet net softą kinija gamina, kas man ir >> būtų didžiausia problema >> >> On 2025-12-26 13:03, tranzoo wrote: >> >>>> >>> tas kinijos gamintojas isikures Geteborge. >> > > juos cia ir gamina. > anyway - ju pardavimo modelis - nuoma, taip kad px kaip ten patikimumas > po kazkiek laiko. dabar jie kaip ir pardavineja. matyt nepaejo :D > > -- > T > ps mano nuomone pirkti kinietiska produkta yra kvaila. iskaitant volvo. A xuli tu prieš ~metus stūmei būtent lyncą kaip kažką gero, beveik volviško? S.