Tai pardavėjas nieko negali padaryt, kai gamintojas nusprendžia pasipinigaut... On 2025-12-24 12:49, Apocalypto wrote: > Negi Sostena taip pasilegtų su savo klientais? :)) Beje šitas > visureigiukas turi Volvo XC40 platformą. > > > On 2025.12.24 12:44, ManXP wrote: >> Didžiausias minusas - KINIJOS gamintojas, toliau net nesinori >> ieškot :) Nes nežinai kada jie tave išpis - pradedant nuo duomenų >> rinkimo baigiant auto "sugadinimu" naudojant OTA. Pavyzdžių toli >> ieškot nereikia - Xiamoi taigi nesenai nusprendė, kad per pigiai >> parduoda savo auto, tai paleido OTA atnaujinimą ir per naktį >> automobiliai prarado apie pusę galios. O jei nori susigrąžint atgal >> turėtą galingumą - sumoki Xiamoi pinigų už saugaus vairavimo kursus :))) >> >> On 2025-12-24 12:32, Apocalypto wrote: >>> Kur matot minusus? >> >