On 26/12/2025 15:14, ManXP wrote: > Taip, turi ir būstinę Europoj. Bet net softą kinija gamina, kas man ir > būtų didžiausia problema > > On 2025-12-26 13:03, tranzoo wrote: > >>> >> tas kinijos gamintojas isikures Geteborge. > juos cia ir gamina. anyway - ju pardavimo modelis - nuoma, taip kad px kaip ten patikimumas po kazkiek laiko. dabar jie kaip ir pardavineja. matyt nepaejo :D -- T ps mano nuomone pirkti kinietiska produkta yra kvaila. iskaitant volvo.