On 24/12/2025 11:44, ManXP wrote: > Didžiausias minusas - KINIJOS gamintojas, toliau net nesinori ieškot :) > Nes nežinai kada jie tave išpis - pradedant nuo duomenų rinkimo baigiant > auto "sugadinimu" naudojant OTA. Pavyzdžių toli ieškot nereikia - Xiamoi > taigi nesenai nusprendė, kad per pigiai parduoda savo auto, tai paleido > OTA atnaujinimą ir per naktį automobiliai prarado apie pusę galios. O > jei nori susigrąžint atgal turėtą galingumą - sumoki Xiamoi pinigų už > saugaus vairavimo kursus :))) > > On 2025-12-24 12:32, Apocalypto wrote: >> Kur matot minusus? > tas kinijos gamintojas isikures Geteborge.