Didžiausias minusas - KINIJOS gamintojas, toliau net nesinori ieškot :) Nes nežinai kada jie tave išpis - pradedant nuo duomenų rinkimo baigiant auto "sugadinimu" naudojant OTA. Pavyzdžių toli ieškot nereikia - Xiamoi taigi nesenai nusprendė, kad per pigiai parduoda savo auto, tai paleido OTA atnaujinimą ir per naktį automobiliai prarado apie pusę galios. O jei nori susigrąžint atgal turėtą galingumą - sumoki Xiamoi pinigų už saugaus vairavimo kursus :))) On 2025-12-24 12:32, Apocalypto wrote: > Kur matot minusus?