klydau. On 26/12/2025 16:23, eSSas wrote: > On 26/12/2025 17:20, tranzoo wrote: >> On 26/12/2025 15:14, ManXP wrote: >>> Taip, turi ir būstinę Europoj. Bet net softą kinija gamina, kas man >>> ir būtų didžiausia problema >>> >>> On 2025-12-26 13:03, tranzoo wrote: >>> >>>>> >>>> tas kinijos gamintojas isikures Geteborge. >>> >> >> juos cia ir gamina. >> anyway - ju pardavimo modelis - nuoma, taip kad px kaip ten >> patikimumas po kazkiek laiko. dabar jie kaip ir pardavineja. matyt >> nepaejo :D >> >> -- >> T >> ps mano nuomone pirkti kinietiska produkta yra kvaila. iskaitant volvo. > > A xuli tu prieš ~metus stūmei būtent lyncą kaip kažką gero, beveik > volviško? > > S.