On 1/31/2026 7:42 PM, Romas wrote: > Pilnai pakrautą švino rūgšties (lead-acid) bateriją laikyti -25 °C > temperatūroje yra gerai ir netgi naudinga – su keliomis svarbiomis > sąlygomis. šian buvau seniuse, visi pirko akumus kažkodėl