Nerijus <nerijus@mano.lt> wrote: > On 1/31/26 19:42, Romas wrote: >> Jei baterija būtų iškrauta (pvz. < 40–50 % įkrovos) – tada elektrolitas >> užšaltų jau prie -10…-20 °C (o beveik tuščia – net prie ~0 °C). Tokiu >> atveju -25 °C būtų pražūtinga (korpusas plyštų nuo ledo plėtimosi). > > O tu nafig. Lakiu greitai savo "vasarinio" auto akuma krauti, kad > neplystu pusiau sianakt. > Fakin shyt. Pusiau neplyš. Bet prie -30 py%da akumui gali ateiti greitai, jei akumas pusiau išsikrovęs bus. > > Kur cia jus izvelgiant "nauda", tai as nematau. >