On 1/31/26 19:42, Romas wrote: > Jei baterija būtų iškrauta (pvz. < 40–50 % įkrovos) – tada elektrolitas > užšaltų jau prie -10…-20 °C (o beveik tuščia – net prie ~0 °C). Tokiu > atveju -25 °C būtų pražūtinga (korpusas plyštų nuo ledo plėtimosi). O tu nafig. Lakiu greitai savo "vasarinio" auto akuma krauti, kad neplystu pusiau sianakt. Fakin shyt. Kur cia jus izvelgiant "nauda", tai as nematau.