Dainiushas <skirdain@gmail.com> Wrote in message:r > šiaip iš P306 ;)o kurios ten medžiagos peže tokios nuostabios?On 6/22/2026 10:37 AM, 70005 wrote:> On 2026-06-21 22:00, Dainiushas wrote:>> jei 4tas golfas, tai savo laikui buvo tikrai puikus automobilis, ir >> medžiagos ir važiavimas ir įranga ir viendevyni tėdėY su raudonom I> > Medžiagų ten buvo visokių. Įsėdęs iš P307 į tokį, pasijutau nubaustas > plastmasių kaip mano '87 Golf II.> tu metu pezuose minkstos veliurines seduskes buvo. Tuo metu kai as turejau golf II, pas svogerius buvo visokie top lygio prancuzai ala R25, Safrane, XM - nu nieko ten blatno nebuvo, skonio reikalas. -- foonia ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html