On 2026-06-21 22:00, Dainiushas wrote: > jei 4tas golfas, tai savo laikui buvo tikrai puikus automobilis, ir > medžiagos ir važiavimas ir įranga ir viendevyni tėdėY su raudonom I Medžiagų ten buvo visokių. Įsėdęs iš P307 į tokį, pasijutau nubaustas plastmasių kaip mano '87 Golf II.