Treti buvo seime "Dainiushas" parašė naujienų news:1119fsb$2302f$4@news.rkm.lt... jei 4tas golfas, tai savo laikui buvo tikrai puikus automobilis, ir medžiagos ir važiavimas ir įranga ir viendevyni tėdėY su raudonom I On 6/21/2026 8:13 PM, XC wrote: > Pamenu kažkelintais ten 199x metais seimo nariams centralizuotai Golfus > nupirko. Atrodė abybienna prabanga. Šitam aukcione, panašu, dalis jų iš > autoparko išvažiavo... > > On 21/06/2026 19:32, Apocalypto wrote: >> Seimo transportas :) >> >> https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000775101/2001-m-surengtas- >> ypatingas-aukcionas-buvo-galima-isigyti-seimo-automobilius >