Kad kiek pamenu vien Golf III pirkti seimūnams buvo. Dar numeriai visų buvo LRS 0XX On 6/21/2026 11:00 PM, Dainiushas wrote: > jei 4tas golfas, tai savo laikui buvo tikrai puikus automobilis, ir > medžiagos ir važiavimas ir įranga ir viendevyni tėdėY su raudonom I > > On 6/21/2026 8:13 PM, XC wrote: >> Pamenu kažkelintais ten 199x metais seimo nariams centralizuotai >> Golfus nupirko. Atrodė abybienna prabanga. Šitam aukcione, panašu, >> dalis jų iš autoparko išvažiavo... >> >> On 21/06/2026 19:32, Apocalypto wrote: >>> Seimo transportas :) >>> >>> https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000775101/2001-m-surengtas- >>> ypatingas-aukcionas-buvo-galima-isigyti-seimo-automobilius >> >