šiaip iš P306 ;) o kurios ten medžiagos peže tokios nuostabios? On 6/22/2026 10:37 AM, 70005 wrote: > On 2026-06-21 22:00, Dainiushas wrote: >> jei 4tas golfas, tai savo laikui buvo tikrai puikus automobilis, ir >> medžiagos ir važiavimas ir įranga ir viendevyni tėdėY su raudonom I > > Medžiagų ten buvo visokių. Įsėdęs iš P307 į tokį, pasijutau nubaustas > plastmasių kaip mano '87 Golf II. >