Tema: Re: Kažkas čia pastrigę?
Autorius: Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
Data: 2026-01-02 23:45:28
2026-01-02 22:32, bat0nas rašė:
>> Kai spaudžiate Repair Folder, tada turėkite kantrybės ir laukite kol >> žinutės vėl bus matomos.
> > Pas mane ta pati bėda.
> Nepadėjo nei Repair, nei reSubscribe.
> > Tiesiog dingo gruodžio pabaigos žinutės.
Pavyko atkartoti su TB Beta.
Ir ko gero sutvarkyti.
TL;DR: palaukti
Indeksus TB rebuild'ina ilgai. Kelias minutes.
Po po prasideda stadija, kuri atrodo kai fakapas: dingsta visi msg, UI atrodo kaip pakibęs, neprsijungia nei į kitą msg, nei į kitą NG.
Galima TB nužudyti. Nepadės.
Palaukus neprotingą laiką (man testuojant su o.building + o.autos + o.unix užtruko apie 10-15 min), jis susikalba su servu ir rodo visus msg, išlaikydamas jų statusą.
--
Grzegorz
Chrząszczyrzewoszyce, powiat Łękołody