On 1/2/2026 5:22 PM, Bronco wrote: > On 2026-01-02 16:01, Sail wrote: >> Po repairinimo liko 4 žinutes building grupėje gruodžio mėnesį. >> Get messages nieko nekeičia. >> >> Zašibys. Parepairinom taip sakant. > > > Beje, o.autos yra labai didelis žinučių kiekis, todėl Repair Folder jame > vyksta ilgiausiai. Tu galėjai tiesiog nesulaukti pabaigos ir pradėt > kažką maigyti. > > Kai spaudžiate Repair Folder, tada turėkite kantrybės ir laukite kol > žinutės vėl bus matomos. Pas mane ta pati bėda. Nepadėjo nei Repair, nei reSubscribe. Tiesiog dingo gruodžio pabaigos žinutės.