Po repairinimo liko 4 žinutes building grupėje gruodžio mėnesį. Get messages nieko nekeičia. Zašibys. Parepairinom taip sakant. On 2026-01-02 14:52, Bronco wrote: > On 2026-01-02 14:45, eSSas wrote: >> Naujakas gavosi su kabliu, net njufsai palūžo? >> >> S. > > > Viskas gerai su njusais. Serveris migravo į naują platformą. Pakanka > Repairint grupes: >