Kur aš tą manualą rasiu... -- Zhiniukas <nera@mailo.net> Wrote in message:r > Gerietis <gerai.gerai.ok@gmail.com> wrote:> Per kalėdinius giminės palankymus turėjau garbės tetulei pakeisti> priekibes lemputes 2009 metų 308 pežui. Nei artimos nei gabaritinės nedegė, perdegę> Blia blia, neskaitant chujovo priėjimo su kokiu teko susidurti, tai radau> kažkokią mistiką. Gabaritinės lemputės prieky su 2 siūlais 5/21W, cokolis> su 3 kontaktais (masė ir 2 kontaktai pliusui į siūlus). Nafik priekiui> dvigubu siūlu lampikės? Įsivaizduočiau tokios turi eiti į galą kur> stabdžiai su gabaritais sukombinuoti, nu bet į priekį..? Gal> prikolchozinta kažkas? Tetulė nuturi žalio supratimo apie ką aš čia :)O RTFM ką sako?Gal enžineriai sutaupė vietą ir gabaritus su DRL lempom į tą patį lizdąsukišo. ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html