Gerietis <gerai.gerai.ok@gmail.com> wrote: > Per kalėdinius giminės palankymus turėjau garbės tetulei pakeisti > priekibes lemputes 2009 metų 308 pežui. Nei artimos nei gabaritinės nedegė, perdegę > Blia blia, neskaitant chujovo priėjimo su kokiu teko susidurti, tai radau > kažkokią mistiką. Gabaritinės lemputės prieky su 2 siūlais 5/21W, cokolis > su 3 kontaktais (masė ir 2 kontaktai pliusui į siūlus). Nafik priekiui > dvigubu siūlu lampikės? Įsivaizduočiau tokios turi eiti į galą kur > stabdžiai su gabaritais sukombinuoti, nu bet į priekį..? Gal > prikolchozinta kažkas? Tetulė nuturi žalio supratimo apie ką aš čia :) O RTFM ką sako? Gal enžineriai sutaupė vietą ir gabaritus su DRL lempom į tą patį lizdą sukišo.