Tu galvoji, su čia vežamais byd, mg, etc. yra kažkaip jau kitaip? -- Vytas foonia <vardas@guglius.kom> Wrote in message:r > Vytas <privatus123@yahoo.com> Wrote in message:r> Pas mus nėra KOKIU?-- Vytasfoonia <vardas@guglius.kom> Wrote in message:r> Vytas <privatus123@yahoo.com> Wrote in message:r> Subalansuota galvojantiems, kad kinietiškas automobilis yra automobilis:https://youtu.be/eMqe4_olI04?si=3WQ7crPj9TeoA_d--- Vytas----Android NewsGroup Reader----https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.htmlPas mus tokiu nera, cia kaina kuria turi moketi kiti gamintojai noredami ilyst i kitajcu rinka - taip ten yra vietinis vw, bnv, tayota ir kt. kurie skiriasi nuo kitu rinku, visu pirma kokybe. Plius visada gali atsitikt kad vakaru gamintojui bus liepta nesdintis o fabrikelis toliau keps ta pati daikta, gal su kitu zenkliuku. Yra ir atvirksviu pavyzdziu - pvz. nauja Mazda 6 yra kitajcas parduodamas kitise rinkose su nazda zenkliuku ir biski grazesniu salonu.-- foonia----Android NewsGroup Reader----https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html----Android NewsGroup Reader----https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.htmlKitajsku vw ir tajotu kurie skirias nuo pas mus parduodamu.-- foonia----Android NewsGroup Reader----https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html