Vytas <privatus123@yahoo.com> Wrote in message:r > Tų ekipažų tik vairuotojai lietuviai :)-- VytasApocalypto <non.prada@gmail.com> Wrote in message:r> Nežiinau ar kas nors domitės Dakaro raliu, bet po 10 etapo net trys Lietuvos ekipažai yra pirmoje vietoje bendroje įskaitoje. Kaip Lietuvai tai tikrai daug.----Android NewsGroup Reader----https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html So? --