Oh well, nulaužiau vieną mygtuką bandydamas išardyt, plius problemos neišsprendžiau :D Jei ne mygtukas (nes jau turbūt ate), tai sakyčiau padėk sutaisyt :D On 2026-06-19 09:08, Nerijus wrote: > On 6/18/26 23:37, Zyza wrote: >> Yra toks distancinis - veikt veikia, ekrano backlight irgi, bet jokio >> teksto / vaizdo. Yra prasmės taisyt...? Gal nesunkiai ir savo rankom >> pataisomas? > > Nu tai tokiam sude yra lygiai 3 detales, batareika, blobas ant > platos su kontaktais, ir ekranas. Savaine ten nera kam gesti, nebent > kazkur prapuola kontaktas. Kas siuo atveju matyt ir bus acitike, tiesiog > ekrano zebra nekontaktuoja su plokste. Valyt, prispaust stipriau, bent > paziuret, kur ten kas acilupo - visada verta, IMHO.