On 6/18/26 23:37, Zyza wrote: > Yra toks distancinis - veikt veikia, ekrano backlight irgi, bet jokio > teksto / vaizdo. Yra prasmės taisyt...? Gal nesunkiai ir savo rankom > pataisomas? Nu tai tokiam sude yra lygiai 3 detales, batareika, blobas ant platos su kontaktais, ir ekranas. Savaine ten nera kam gesti, nebent kazkur prapuola kontaktas. Kas siuo atveju matyt ir bus acitike, tiesiog ekrano zebra nekontaktuoja su plokste. Valyt, prispaust stipriau, bent paziuret, kur ten kas acilupo - visada verta, IMHO.