Šio bei to yra. Aukso, sidabro, paladžio. 2026-06-03 11:07, Dainiushas rašė: > o ten jose yra kažko verto dėmsio? > > On 6/3/2026 10:41 AM, GS wrote: >> Sveiki, >> yra nemaži kiekiai rusiškų galingų radijo lempų. Praktinės naudos iš >> jų turbūt nedaug. Gal kas susidūręs su pridavimu į metalus, gal >> rekomenduotumėt supirkėją? >