> "GS" <news@gisnet.lt> rašė: > Sveiki, > yra nemaži kiekiai rusiškų galingų radijo lempų. Praktinės naudos iš jų turbūt nedaug. Gal kas susidūręs su pridavimu į metalus, gal rekomenduotumėt supirkėją? Manotube Tube facebooke paziurek, superka lempas. Vilnietis