Tema: Re: Q: variklėlio paleidimas
Autorius: Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
Data: 2026-06-21 14:40:57
2026-06-21 17:27, Zhiniukas rašė:
> Kaip supratau iš teksto - bėda tik su oro pompa. Jei pompą maitinasi
> tiesiai nuo 18v, tai ieškociau sliekų pompos viduje. Gal gumos ar
> vožtuvėliai užpuvo ar kokiu fliusu apsinešė ir didelę trintį varikliui
> sudaro.
> > Jei maitinasi per keitiklį, tai paleidimo metu varikliui duočiau pilną
> įtampą, o po to nominalią.
Prie pompų vožtuvų priėjimas ypač bjaurus, bet paskutinio filtro pusė į vožtuvą atrodo gerai. Vožtuvų neįtarčiau, nors ...
Kitas variantas - kelti PSU iki 22-24 V ir statyti 24 V ventiliatorių.
Kadangi planuose dar ir nedidelis vakuumo rezervuaras su elektromagnetiniu vožtuvu, gal net būtų racionaliausia.
Sprendimai, sprendimai ...
--
Grzegorz
Chrząszczyrzewoszyce, powiat Łękołody