On 6/3/2026 11:07 AM, Dainiushas wrote: > o ten jose yra kažko verto dėmsio? Nu tai entuziastams gal kokiems. Visokiu yr. Kazkada kai dariau laikrodi is niksiu, tai brangiai anie kastavo, palyginus.