"Tamagochi" <someone@microsoft.com> wrote in message news:eumikm$4vr$1@news.rkm.lt... > na galiu dar prideti: > - programuotojai didziaja dali atlyginimo gauna "autoriniais" (kas reiskia > mazesnes pensijas) ar tikrai reiskia mazesnes pensijas? Pagal mane tai Sodros imoka mokama nuo bendros apskaiciuotos sumos. O del autoriniu darbdaviui sumazeja tik nuo darbuotojo atlyginimo i biudzeta mokamas gyventoju pajamu mokestis. Pataisykite jei klystu plz