Autorius nekas
Tema Re: Koks valandinis atlyginimas gali buti?
Data 2013-03-27 12:46:53
O jeigu į temą? Čia ne į temą, bet jei būtum susidūręs su advokatais, kitokią nuomonę apie juos turėtum. Jūs bent skaitėt ką reikia daryt? Kalba buvo apie migravimą į naują IS, reportų tvarkymą pagal poreikius ir t.t. Jei jums čia elementarus duomenų suvedimas ir darbą vertinant teksto vedimo į word'ą įkainiais - tada turėtumėt sakyt, kad ir advokatui daug nereikia mokėt, ką gi jis daro? Tik pakalba kažką, kokį popiergalį parašo? Juk ir pats moki ir kalbėt, ir rašyt, ane? Retas advokatas ar privatus gydytojas tiek ar daugiau ima, o čia už elementarų duomenų suvedimą...
Aš sėdžiu ir tyliu ausis suglaudęs. Ko į Norvegiją ar Angliją važiuoti, kai Lietuvoje atlyginimai vaikšto po 150 Lt/val.? Fabrike vyriausiasis pamainos menedžeris teuždirbdavo 25 svarus per valandą, ir tai neatskaičius mokesčių.
Palyginimui, tai butu, kad 150 Lt/val imone (kuriai irgi reikia susimoketi uz siluma ir pan.) uzdirba tarkim 20% nuo viso darbo laiko, o likusi nera ka veikti arba reikia mokytis ka ten tokio sumaste programuotojai. gaunasi visai nedaug.